Ovládejte světlo snadno

Jak to tak bývá, milí muži, když si ji konečně, samozřejmě s jejím svolením, přivedete k sobě domů, musíte si být naprosto vědomi toho, že musíte být dokonale připraveni na její přítomnost. Ano, to slůvko „musíte“ je na místě. Chcete přece dosáhnout vzájemného sblížení.

žárovky v řadě

Jen si představte situaci

Už konečně vstoupíte společně do Vašeho mládeneckého obydlí, a první, co uděláte, musíte rozsvítit. Ale plné světlo je v průběhu posezení dost nepřijatelné. Proto chcete zapalovat svíčky. Potřebujete přece vytvořit dokonalou atmosféru, které Vám přítmí skvěle poskytuje. Snad svíčky, proboha, nezačnete hledat! I zápalky musíte mít v blízkosti. Potom musíte vstát a zhasínat plné osvětlení. Jak průhlední se stanete v tuto chvíli. Je Vám to jasné, viďte?

Jde to i jinak

Jestliže se ale do stejné, nebo podobné situace dostanete s philips hue, potom se stáváte vítězi. A víte, proč? Protože si osvětlení řídíte bez odcházení od své vyvolené. Řídíte si jej mobilním telefonem! Nenápadně, přirozeně a přesně v daný okamžik, aniž by to Vaše partnerka vůbec postřehla, ale Vy to potřebujete.
malý mobil

Není to skvělá zpráva pro Vaše úmysly?

Takové obyčejné osvětlení philips hue dokáže dělat divy. V příhodný okamžik a s dokonalým efektem! Dokonce můžete rozsvítit mobilním telefonem, ale také zhasnout. Všechny tyto funkce kvalitního osvětlení, a neříkejte, že ne, můžete zakomponovat do své strategie, aniž byste působili okatě. To znamená, že by partnerka přečetla během prvních minut Vaše úmysly.

Co tedy udělat?

Není nic jednoduššího, než si pořídit kvalitu v podobě philips hue a všechno, co k tomu patří, abyste se mohli strategicky dostat k cíli svého počínání. Samozřejmě, že takové osvětlení nemusíte využívat pouze v přítomnosti dámy, ale taková přítomnost druhé osoby bude zřejmě hlavním důvodem k pořízení skvělého typu osvětlení ve Vašem obývacím pokoji. Nebo i v jiných částech bytu.

1.7/5 - (3 votes)