Dodáme vám dům na klíč


Do stavby domu svépomocí se vrhají i lidé, kteří nemají žádné vzdělání v jakémkoliv z příbuzných oborů. Uvědomte si, kolik odborných prací je na stavbě potřeba. Jen samotné založení první řady cihel není žádná legrace, a pokud to někdo zpacká, následky na sebe nenechají dlouho čekat. Jsou laici, kteří mají třeba v rodině zedníky nebo elektrikáře a tak si minimálně část domu mohou postavit sami, a na práce které nezvládnou si mohou najít firmu, která jim udělá buď část prací a nebo jim dostaví celý dům.

Najdou se ale i tací, kteří nemají vzdělání ani zkušenosti v oboru a snaží se dům postavit celý. Je jasné jak to většinou dopadne. Ztratíte tím spoustu času a hlavně peněz, které vám později budou určitě chybět. Na takové experimenty zpravidla není čas, a pokud chcete mít postavený dům rychle a hlavně dobře a kvalitně, je lepší si ho nechat postavit třeba na klíč. Pro spoustu lidí je to jediná schůdná varianta jak mít novostavbu bez práce.

bílý dům

U nás si můžete vybrat z mnoha typových projektů, které stavíme jako dřevostavby ale i jako zděné domy. Vybrat si můžete třeba bungalov 4+kk, který je jedním z nejoblíbenějších domů vůbec, protože poskytuje dostatečně velký prostor pro čtyřčlennou rodinu.

klíč k domu

My jsme postavili desítky domů, z nichž některé si můžete prohlédnout na našem webu, stejně jako naše projekty. Uvidíte dům dokončený zvenčí a mnozí majitelé nám svolili poskytnout fotografie i interiéru, takže uvidíte jak může vypadat třeba koupelna nebo obývací část. Domy dodáváme bez kuchyňské linky, ale zato v každém z nich najdete

  1. solární panely
  2. tepelné čerpadlo

Díky čemuž budou náklady na provoz domu daleko nižší než by byly ve variantě bez těchto moderních technologií. S námi získáte bez práce a starostí nejenom moderní domov, ale i možnosti jak ušetřit na elektřině a vytápění, což určitě oceníte.