Mužské zbraně, jak sbalit holku

V momentě, když se muž rozhodne vyrazit na lov, dokáže zapojit všechny zbraně a využít všech svých kvalit, aby dosáhl svého cíle. Když se v baru, nebo klidně i v knihovně zakouká do svého vyhlédnutého protějšku, užije vlastních nejlepších metod a předností, aby dostal ženskou nebo chlapa do své sítě. O jaké nejčastější zbraně jde?
 příklad egoisty kravaťáka
Metrosexuál
Jedná se o typ muže, který má dokonalý vzhled, stále o sebe pečuje, chodí perfektně oblékaný a učesaný a holky dokáže sbalit jen díky svému zevnějšku. Co je ale pod touto slupkou božského těla je pravý opak. Takový chlápek má většinou dutou hlavu, a když se k němu lehce přiblížíte, ucítíte lehký vánek, jak prosviští ušima.
 
Posilkovač
Svůj veškerý volný čas tráví v posilovně a kdykoliv ženě ukáže jen náznak svých bicepsů a tricepsů, okamžitě se jí podlomí kolena. V momentě, kdy však v posteli zjistí, že v kalhotách má žížalu Julii, dojde jí, že si svými namakanými bicáky jen kompenzuje svůj spodek. Oproti metrosexualovi, pan posilkáč má v hlavě alespoň něco.
 
Romantik
Ach, ta božská romantika. Jakou ženu by to neoslnilo. Konečně muž, který se jí nesnaží okamžitě dostat do kalhotek. Kupuje jí květiny, chová se mile a svůdně a milostnou noc oddaluje, jak jen se dá. Co je ale moc, to je moc. Když je sex oddalován až moc, jeho láska to neustojí a zahne mu s prvním chlápkem, kterého uvidí na baru.
 příklad romantika
Boháč
Jeho hlavní zbrojí jsou peníze. Čím víc, tím líp. Žádná žena neodolá spoustě penězům, mnoha drahým šperkům nebo růžím. Ať už se jedná o zaláskovanou ženskou nebo běhnu, všechny se přitáhnou na boháče, který obvykle moc krásy nepobral, vzato se spoléhá na svou peněženku. Jako moucha do pavoučí sítě.
 
Nejlepší kámoš forever
Kdo říká, že kluk a holka nemohou být nejlepší kamarádi, tak kecá. Obvykle je jí po boku, když se rozejde s jejím přítelem, nastavuje jí rameno, aby se mohla vyplakat, společně se dívají na romantické filmy, podnikají spolu úžasné akce, ale i tak se kluk spoléhá, že mu jednoho dne dá. Pravda je však taková, že s ním do postele nikdy nevleze. Prostě #friendzone.
 
Egoista
Takový chlápek dokáže svůj cíl utáhnout na své laciné vtípky, svou sebedůvěru, své životní cíle a často sází na lži. Hraje špinavou hru. Hlavním arzenálem tohoto týpka je jeho osobnost. Po vzhledové stránce ujde, ale především sází na své jednání a ctižádostivost. To, jak krásně vypadá bere jako bonus.
 
Popelář
Když jsou ve společnosti všechny pěkný baby rozebrány jinými maníky, co mají co nabídnout, tito kluci, popeláři, sbírají zbytky. Obvykle se seznámí s dívkami, co jsou tlustý, hnusný a pravděpodobně ještě panny. Ačkoliv popelář nemá co nabídnout, protože neoplývá přenádherným vzhledem ani penězi, přiživuje se na zbytcích. Podobně jako psi.