8 způsobů, jak můžete doma využít lepící pásku

Ne každý má doma bednu s nářadím nebo finance na zaplacení hodinového manžela. Realita je taková, že když bydlíte například v podnájmu, ve kterém již mnoho lidí bydlelo před vámi, často se vám něco rozbije nebo ulomí, popř. rozlepí. Mluvíme tu nejen o maličkostech jako je provázek z žaluzií nebo poutku na ručníky v koupelně. Stejně tak vám mohou starosti nadělat mnohem větší problémy, jako třeba odchlípnutá lišta na chodbě nebo ulomený roh komody, kterou jste stěhovali do čtvrtého patra bez výtahu.

lepící páska
Nechceme malovat čerta na zeď. Ale občas je zkrátka potřeba doma leccos připevnit, zatlouct, zalepit nebo jen, buďme upřímní, krátkodobě zamaskovat. Jste-li žena, která žije sama, nebo muž, který postrádá doma nářadí a potřebné pomůcky k nápravě takových malých domácích katastrof, a sice kladívka nebo šroubováku, vaše obavy o vzhled domácnosti jistě vyřeší i jiní pomocníci. https://www.oriondomacipotreby.cz/pomocnici-do-domacnosti/
Mnohé nedostatky vybavení nebo nehody způsobené používáním čehokoli, co je součástí vašeho obydlí, vám pomohou vyřešit třeba speciální lepící pásky. Na co všechno je můžeme použít a proč se vyplatí mít vždy nějakou po ruce?

  1. Balení krabic při stěhování.
  2. Ulomený nástavec u kuchyňského spotřebiče.
  3. Roztřepený kabel u kuchyňského spotřebiče.
  4. Zásuvka, která se odlepuje od kuchyňské linky.
  5. Zlomený kolíček na prádlo.
  6. Ulomený drát ze sušáku na prádlo.
  7. Dočasné připevnění plakátů nebo obrázku na stěnu nebo skříně.
  8. Kabely od televize, počítače nebo jiných spotřebičů, které nemáte kam schovat a jsou naskládané na podlaze.

kancelářské papírky
Ať už se rozhodnete ve své domácí kancelářské zásuvce skladovat speciální lepící páskuoboustrannou, barevnou, lesklou nebo magnetickou, nejlépe je volit podle barev a materiálů – a mít určitou škálu těch, které používáte nejčastěji. Určitě se vám v domácnosti neztratí. Některé pásky mají dokonce tak tenký tvar, že jsou takřka neviditelné – s estetickou stránkou si nemusíte dělat starosti.