Reklamní letáky na míru

Doba, ve které žijeme, nás nutí stále více věcí řešit elektronicky. Většina prodávajících tak propaguje své výrobky na internetu. I přesto se papírová forma stále udržuje, poněvadž pro nezanedbatelnou část zákazníků je daleko praktičtější mít vše černé na bílém. Jak se ale v té záplavě prosadit?
reklamní plocha

Správná strategie

Je důležité zacílit na určitou skupinu lidí a ne jen neurčitě. Podstatný je věk, zájmy, finanční možnosti, práce i prostředí. Je jiné inzerovat na vesnici a ve velkém městě. Pokud pokazíte tento krok, leták úspěšný nebude.

Poutač

To, čeho si lidé na reklamě všimnou jako první, jsou dvě věci. Grafika a slogan. Podstatné je vymyslet sousloví či krátkou větu, jež se lidem nemusí nutně zalíbit, ale především si jí všimnout. Firmy v poslední době často vsází na vtipná hesla, nemusí tomu být ale vždycky tak. Vybírejte si nápadité slova, která s produktem zdánlivě nesouvisí, ale lidi přitáhnou.

POZOR: Často opakované fráze jako Pozor, sleva! či Nejlepší cena na trhu! nikoho nedojmou. V případě, že vás nic lepšího nenapadá, požádejte o pomoc kreativnějšího známého nebo profesionála.

Grafické zpracovaní

Internet se doslova hemží tak zvaným grafickým odpadem. Nesnažte se stát jeho součástí. Samotná grafika je nejtěžší část celého tvoření. Slogan pro lidi zábavný být může, ale když se budou vysmívat zpracovaní, představí si váš podnik jako skupinu neschopných a pochybných jedinců.
barevný leták

Stručně, jasně, výstižně

Nikdo nebude u vaší reklamy stát celý den, než ji přečte. Je důležité se vyjadřovat srozumitelně a co nejstručněji. Obsah by měl potencionálnímu zákazníkovi něco přinést, aby si informace z letáku v hlavě uchoval alespoň chvíli.Tento příspěvek je sponzorován našimi partnery Wigs

Kvalitní tisk

Aby výsledná práce vypadala profesionálně, použijte správný materiál a provedení. U tiskařských firem si můžete vybrat ze spousty typů papírů, barev atd. Tuto část rozhodně neponechejte náhodě.