Www

Hypotéka bez doložení příjmu – snadnější cesta k penězům

Výhodou dnešní doby je, že když vám chybí peníze, tak si můžete vzít, úvěr, půjčku, hypotéku. Díky tomu nemusíte léta čekat na to, než si našetříte, ale můžete si vše potřebné pořídit téměř okamžitě.

peníze

Nejžádanější formou úvěru je hypotéka. Je to dáno tím, že se jedná o možnost vysoké částky a splátky si můžete rozložit až na 30 let. Obvykle se tento druh úvěru používá na koupi či stavbu bydlení, ale jsou i americké hypotéky, které můžete využít, na co jen budete chtít.

První kroky se žádostí vedou do banky. Výhodné podmínky jsou lákavé, ale zklamání může přijít v okamžiku, kdy nesplňujete žádané podmínky, a banka vaší žádost zamítne. Důvodů může být spousta, ale nejčastějším jsou nedostatečně vysoké příjmy, nevhodné doložení příjmů nebo záznam v registrech dlužníků. Tento problém však dokáže vyřešit hypotéka bez doložení příjmu.

Jistota získání peněz

Díky této možnosti si může na peníze z tohoto úvěru přijít každý žadatel a vyřešit tak svoji situaci. Podmínkou v každém případě zůstává ručení nemovitostí, bez které není možné hypotéku v bance ani u nebankovní společnosti získat.
Maximální možná výše částky je závislá na tržní hodnotě nemovitosti a nejčastěji je nabízená možnost 50 až 70% z této hodnoty.

peněženka

Pokud nechcete či nemůžete doložit svoje příjmy, tak u nebankovních společností je možné poskytnout jako doklady výpisy z účtů, faktury, daňová přiznání, roční zisky a podobně. Často projdou i klienti, kteří nemají příliš vysoké příjmy, takže se tím pádem otevírají cesty k získání úvěru širšímu okruhu žadatelů.
Pokud si vyberete americkou formu hypotéky, tak peníze je možné využít nejen na bydlení, ale také na podnikatelské účely nebo vyplacení dluhů či exekucí. Nemusí být totiž potíž pro získání peněz ani v případě, že máte nějaký ten záznam v registrech dlužníků.
Cesta k penězům je tak nejen snadnější, ale také rychlejší.