Nezařazené

I muži mají rádi módu


Jak vypadá dnešní muž?
Možná Vás poslední dobou překvapuje, že potkáváte na ulici spoustu mužů, kteří se oblékají velmi moderně. Někdy si až ženy musejí říkat – netráví před zrcadlem více času než ženy? Perfektně nagelované vlasy, které jsou sestříhané do nejmodernějšího účesu nebo oblečení, jako vystřižené z nejnovějšího módního časopisu. I takto vypadají dnešní muži. Už dávno neplatí, že je mužům celkem jedno do čeho se ráno obléknou – dnes mají muži styl a rádi o svůj zevnějšek pečují. Mnoho z nich se také pravidelně stará o svou pleť. Kupují si např. peelingy nebo krémy proti vráskám, které jim zajistí svěžejší pleť. Běžná denní rutina je pro dnešního muže také použití parfému či deodorantu, bez toho se dnes už skoro nikdo neobejde. Dnešní muži mají především rádi eleganci a vracejí se tak trochu do dřívějších let.
mladý muž a modrá obloha
Kde nastala změna?
Odborníci na to mají různé názory, ale jedno je jisté. Muži už se zkrátka nebojí ukázat i svou druhou tvář. Umí být jemnější, dokáží mluvit otevřeně o svých pocitech a chtějí se světu i své ženě líbit. Každá žena má ráda, když se za ní muž otočí- tak proč by si to neměli užít i muži? Dříve muži brali nakupování oděvu spíše jako nutnou povinnost, dnes je to spíše radost. V obchodech si můžete všimnout mužů, kteří jsou úplně nadšení, ze svého nově pořízeného outfitu. Tak jim to přejme.
asijský mladík
Jaký názor na to mají ženy?
Pokud se zeptáte žen na otázku, co si myslí o módním oblékání u mužů, dostane se Vám ve většině případů stejná odpověď. Zlatá střední cesta je ideální kompromis, zkrátka nic se nemá přehánět. Když bude muž každé ráno trávit před zrcadlem hodinu a neustále bude chtít být moderní, ženu to brzy dost omrzí. Na druhou stranu mastné vlasy a zanedbaný zevnějšek také není ideální volba pro dnešní svět. Muž by měl o sebe pečovat s mírou, být upravený, a hlavně by se měl v tom co nosí cítit dobře.