Jak si udobřit ženu?

Každá žena je jiná, nicméně mají jedno společné – velmi často a rády se urážejí. Pokud jste tedy i vy momentálně i vy na černé listině a potřebujete si nějakou ženu udobřit, přinášíme vám pár nápadů, které prostě obměkčí srdce každé ženy – bez rozdílu věku.

autorské šperky

První možností, jak oměkčit ženské srdce, je darovat šperky. Především autorské šperky Katiakolinger jsou výbornou volbou. V podstatě je jedno, jestli darujete drahý kámen, nebo nějaký obyčejný. Taktéž je úplně jedno, zda koupíte šperk ze zlata, bílého zlata nebo stříbra. Všechny totiž zaručeně potěší. Pokud jste provedl něco obzvlášť závažného, určitě uděláte dobře, pokud nedarujete pouze jeden šperk, ale rovnou celou sadu. Perfektní kombinaci tvoří náušnice, náhrdelník a prsten.

žena s květinou

Druhou možností, jak se zavděčit ženě, je darovat květiny. Květiny jsou nejstarší dárek, který existuje. Zároveň je také nejúčinnějším dárkem. Mladým ženám se pak zpravidla dávají květiny řezané. Starším dámám pak rostlé v květináči, nicméně tohle je detail, na kterém až tak moc nezáleží. Prostě potěší každá květiny. Pokud navíc bude kvést a hezky vonět, jsou to jen další plusové body pro vás. Ovšem pokud nemáte čas chodit po obchodech a zdlouhavě vybírat květiny, existují i služby, které vám květinu navážou a poté i doručí až k vaší vyvolené. Tato služba taktéž samozřejmě nabízí i ke kytici připsat nějaký romantický vzkaz. Zkrátka tenhle čin, obměkčit srdce prostě musí!

Posledním způsobem, jak nahnat nějaké plusové body u vašeho protějšku, je vzít ji například do restaurace, do kina, divadla nebo třeba do wellness. Zkusit můžete i nějaký výlet v přírodě, nebo adrenalinový zážitek. Ženy mají tyto činnosti velmi rády. Milují, když se mohou udělat hezkými a vyrazit za kulturou. Ukážete-li, že chcete čas trávit s nimi i tímto způsobem, věřte nám, že tím zcela určitě nic nepokazíte!Jak je uvedeno v tomto článku, můžete si procházet výběr dostupných nabídek na smartphony a nejlepší značky a prozkoumat je cell phone servisní plány, které nejlépe vyhovují vašim potřebám.