Muži a dárky

Na začátek si řekněme, že muži nejsou na nákupy stvořeni. Nenakupují zbytečnosti. Dokud se jim oblečení nerozpadne, nové kousky nepotřebují. I poté ale najdou uplatnění, ať v podobě domácích modelů, hadru na olej apod. věcí.
Nezoufejte, vaší partneři se snaží. Jen nejsou tak kreativní, jak očekáváme. Proto jim ženy nechávají indicie, které jim mají přemýšlení ulehčit. Uvědomme si, že muži jsou převážně praktická stvoření.
Jaký typ máte doma?
kuchyňský robot
Praktik
Může se vám zdát, že tento typ vás nemůže ničím překvapit. Jedná podle pravidel. Život má nalinkovaný. Nikde žádná překvapení, vzrušení. Jeho dárky vypadají podobně. Nemyslete si, že vás ale nemá rád. Jeho dárky nejsou zrovna levné, jen jsou do domácnosti. Co od něj můžete očekávat? Kuchyňský robot, pračka atd.
Rozhazovač
Kupuje dárky, aby se zalíbil. Hlavně na obdiv a ať je to vidět. Své blízké zahrnuje luxusem a očekává, že za to bude veleben. Odměnou za to mu je komfort a absolutní domácí pohodlí. Pod stromečkem tak najdete luxusní šperky, drahé dovolené, telefony.
Nenasyta
Vybírá dárky přímo sebe. Sice na Štědrý den rozbalí jeho partnerka luxusní erotické prádlo, košilky a pomůcky, ale ve skutečnosti jsou to dary pro jeho potěšení. Pokud jste stejného ražení a tyto překvapení dostáváte s oblibou, máte vyhráno.
vánoční dárky u lucerničky
Netykavka
Tento druh je bez zájmu. Vánoce jdou mimo něj. Nejčastěji dá ženě kartu, ať si něco vybere a zabalí si to pod stromeček. Na první pohled se vám to může líbit, ale v konečném důsledku si uvědomíte, že partner nemá na vás ani chvíli času. Obdobnou variantou jsou dárkové poukazy. Pokud dostanete poukaz na kosmetiku, kadeřníka, ke kterému chodíte pravidelně, je to v pořádku. Problém může ale nastat, když dostanete poukaz, kam běžně nechodíte a je pro vás velkým překvapením.
Jestliže se vás partner zeptá, co si přejete, napovězte mu nebo si přímo řekněte, co by vám udělalo radost. Ulehčíte mu práci a předejte nemilým překvapením.