Na trhu je mnoho kočárků

Výběr kočárku je většinou zábava na hodně dlouhou dobu. Kdo chce vybrat takový kočárek, který bude vám a hlavně vašemu miminku sloužit tak dlouho, dokud to jen půjde, musí zvážit mnoho vlastností, které mohou ovlivnit to, jak se vám s kočárkem bude chodit. Budete s ním trávit spoustu času, takže je potřeba ho vybrat pečlivě. Musí být bezpečný a komfortní pro vaše miminko a také se vám musí dobře ovládat.

růžový kočárek

Mnoho rodičů chce pro své dítě jen to nejlepší, ale nemohou dát za kvalitní kočárek mnoho peněz. I to byl důvod, proč někteří výrobci začali vyrábět kvalitní a cenově dostupné kočárky, které si můžete koupit i vy. Jeden z cenově dostupných kočárků je kočárek Riko nano. Riko je výrobcem, který slibuje rodiče bezpečí pro jejich děti, komfort pro děti i rodiče, moderní design a nízké ceny. Pokud zrovna vybíráte kočárek, Riko by ve vašem výběru rozhodně chybět neměl.

šedý kočárek

Chcete trojkombinaci?
Někteří rodiče jsou rádi, když koupí kočárek, který má nejen hlubokou korbu, ale i autosedačku a sportovní nástavbu. Nemusíte potom řešit nákup sportovního kočárku, vystačí vám ten, co máte u trojkombinace. U většiny kočárků jde sportovní verze přidělat k podvozku proti směru jízdy i po směru jízdy. Riko prodává svoje kočárky za hezké ceny – ty nejlevnější koupíte již za cenu okolo sedmi tisíc korun, což je na dnešní dobu za kvalitní kočárek velmi málo. Na jeho kvalitě mu cena nijak neubírá, naopak Riko je důkazem toho, že kvalitní věc nemusí stát hromadu peněz.

Kočárek byste měli vybírat osobně, a měli byste si ho vyzkoušet. Je potřeba zjistit, zda vám vyhovuje jeho výška, a hlavně jak se vám ovládá celý kočárek. Měli byste si zkusit kočárek složit a rozložit, abyste zjistili, zda vám plně vyhovuje. Výběr kočárku není akce na pár minut, ale zpravidla na několik dní. Proto si dejte na čas a pořádně si výběr promyslete.