Nezařazené

Všechno, co musíte vědět o BB krémech

–          Kryjí nedostatky
–          Vyživují pleť
–          Hydratují pokožku
–          Vracejí pleti záři
–          Regenerují podrážděnou pokožku
–          Je určen pro jakýkoliv typ pleti, od smířené, přes suchou a dokonce přes hodně se mastící
–          Využívá svého tónu k tomu, aby dokázal sjednotit tón celé pleti
–          Většina z nich má také ochranný filtr proti škodlivému a silnému UV záření
–          Vyhlazuje póry
–          Dokáže v kombinaci se zeleným korektorem zakrýt téměř všechny neduhy, které vaše pokožka na obličeji má
–          Vystihuje přirozený tón vaší pleti  a rozjasňuje její kontury
–          Velmi rychle se vstřebá, nezanechává mastný film a je vysoce kvalitní

–          Je lehký, takže se jím nezanášejí póry – velice snadno ho odstraníte a při používání peelingu jednou za týden BB krémem pleť ani trochu nenarušíte
–          V létě může působit namísto make-upu, aby vám pod těžkým nánosem tekutého pudru nebylo horko a pokožka se zbytečně nevysušovala
BB krémy ale nejsou jenom řešení na léto místo lehkého make-upu. Mají tak moc využití, že se nám to do jednoho článku snad ani nevejde.

Jak BB krém používat?
BB krém je úplně stejný krém jako každý jiný, jenom má barvu pleti. Proto byste jej měla nanášet ve velmi malé vrstvě a měla byste dbát na to, abyste jej doopravdy dobře rozetřela. Doporučujeme k rozetření použít houbičku určenou na make-up místo štětečku. Pomocí houbičky mírně zatlačujte make up do pokožky, ne hluboko, ale dost na to, aby se BB krém zafixoval. Přebytek krému, který se zachytí na bílých chloupcích a vaší tváři, očistěte tamponkem bez tonika – jenom suchý tamponek přiložte.

Místo podkladové báze
Pokud chcete nanést ještě kontury a pudr, nejspíš by bylo lepší na BB krém nanést ještě opravdu tenkou vrstvu make-upu. Poté si můžete vyhrát s konturami, tvářenkou či jinými doplňky. BB krém je ošetřující a regenerační, takže jej skutečně můžete použít místo podkladové báze. Ovšem dbejte na správnou barvu make-upu a počkejte, než BB krém zaschne.