Nezařazené

Bezpečí v garáži i ve firmě

Pokud si vybavujeme firmu musíme myslet nejen na nákup strojů, nájem prostorů či zajištění zázemí pracovníků. Hlavním faktorem ve firmě by mělo být také bezpečí. Řeč není o BOZP školení, kdy vysvětlujeme zaměstnancům, jak se správně chovat na pracovišti, ale o bezpečnosti jejich věcí.
Pokud se má zaměstnanec na pracovišti cítí komfortně měli bychom zajistit také bezpečí jeho věcí. To však může být v určitých případech oříšek. Ne všichni zaměstnanci jsou loajální a může jim jít pouze o výdělek a případné nakradené zboží.
výrobní stroje.jpg
Pro ochranu před takovými typy osob, ale také nevítaným návštěvám jsou tady kovové bezpečnostní skříňky. Zamezí krádeži jak cenností, tak i běžného oblečení na pracovišti. Skříňky však nechrání pouze proti krádeži, ale také uchrání naše cennosti před případným poškozením.
Často se může stát, že v továrně pracujeme s nějakým rizikovým strojem. Takže by se naše hodiny či mobil mohli snadno poškodit.
zámky na skříňkách.jpg
Jaké skříňky vybrat?
Obtížnější rozhodnutí je vybrat ty správné skříňky. Ty najdou své využití téměř kdekoliv. Najdeme je ve školách, v továrnách, ve firmách, ve skladech, ale i v místech kde se shlukují veřejné složky. Hasiči nebo policie mají předem stanovené uniformy, které v rámci služby musí nosit. V ten okamžik přicházejí na řadu kovové skříňky, kde si můžou bez obav uložit jak své cennosti, tak i oblečení s pocitem jistoty, že při návratu bude vše na svém místě.
Skříňky jsou různorodé hned v několika směrech.
·         Velikosti
·         Barvě
·         Tvaru
·         Doplňcích
·         Využití
Díky barvě můžete skvěle rozlišit skříňky jak pro dámské, tak i pánské využití. Stále však na trhu najdeme produkty šedé barvy, které se výborně hodí do každé firmy a skladu.
Kovové skříňky chrání naše cennosti již po mnoho let. Lze je tedy považovat za jistou záruku kvality. Pokud hledáte kvalitní řešení bezpečnosti vsaďte na jistotu a zvolte bezpečnostní skříňky.