Úložné prostory v malém bytě

Pokud máte malý byt pak asi řešíte známé dilema „kam s tím“. V našem životě potřebujeme spoustu věcí, které potřebujeme někam umístit, jinak nám prostě zavazí. I v malém bytě můžete vytvořit spoustu úložních prostor, které zůstanou očím skryté a zároveň chytře schovají spoustu věcí. Vyzkoušejte naše nápady, které vám poskytnou spoustu prostoru pro uložení věcí a zároveň vám nebudou zabírat místo.

knihovna

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně jsou asi nejoblíbenějším typem skříní do menších bytů. Jednoduše zmenší pokoj o prostor pro skříň, nezaberou tolik místa, vypadají skvěle a hodí se snad všude. Ideální je nechat si vestavěné skříně vytvořit přímo na míru vašemu bytu. Vytvořit takto můžete klidně i krásnou šatnu, do které se vám vejde téměř vše a bude to skryté, nebude se na věci prášit a zároveň vám nebudou zavazet v obytném prostoru.

Poličky

Poličky jsou úžasné do menších bytů, kde nezabírají místo a zároveň poberou spoustu věcí, které nemáte kam dát. Vytvořit si můžete třeba poličkovou knihovnu, která vám bude neustále k dispozici, ale zároveň vám nebude zavazet, nebo si na police můžete umístit třeba fotografie či jiné upomínkové předměty. Stejně tak dobře vám poslouží i regál, který můžete umístit klidně do prostoru a opticky jej tak oddělit. Tím pádem můžete získat i menší prostor třeba pro čtení či pro pracovnu. https://bydleni.idnes.cz/bydlet-jako-promena-bytu-rekonstrukce-garsonka-jak-zaridit-p4y-/rekonstrukce.aspx%3Fc%3DA171004_150714_rekonstrukce_web

skříň

Úložný prostor v posteli

Pokud můžete mít v bytě postel s úložným prostorem, pak se jedná o jednu z nejlepších možností, jak schovat spoustu věcí, třeba jako je ložní prádlo či podobně. Koupit můžete klidně velkou manželskou postel, která bude poskytovat spoustu prostoru pro uschování věcí, nebo třeba postel do dětského pokoje. Dělají se různé rozměry, nejvíce frčí asi klasická postel s úložným prostorem 90×200 drevenynabytek-borovicemasiv, která je dostatečně velká pro oba a zároveň se do ní opravdu hodně vleze.