Všechno v jedné tabletě

Vlastníte na vaší zahradě bazén? V tom případě jistě dobře víte, že není důležité to, jak je velký nebo to, jak vypadá, ale jediné, co je zásadní je jeho voda, která vám zaručí dokonalý prožitek z koupání, kterého chcete dosáhnout.
A aby byla voda nejen už od prvního pohledu naprosto ukázková, ale i zdravotně nezávadná a splňovala podmínky pohodového koupání, je potřeba ji dopřát chemií, která bude vůči vám šetrná, ale vůči nečistotám ve vašem bazénu jednoznačně odolná.

kruh

Nekupujte od všeho něco

Samozřejmě, že máte možnost koupit si hned několik přípravků na úpravu a zdokonalení vaší vody v bazénu, která vám přinese výsledek, který vás ohromí. Nedělejte však chybu v tom, že strávíte nespočet času hledáním a výběrem správné chemie, která vám po jejím smíchání může přivodit řadu zdravotních potíží.
Místo toho vsaďte na tablety do bazénu 5v1, které vám zaručí to, že se v jedné tabletě nachází hned 5 účinných látek a bojovníků, kteří budou bojovat s nedokonalostmi vaší vody.

  • DESINFIKUJÍ VAŠI VODU
  • VYVLOČKUJÍ VÁŠ BAZÉN
  • PŘINESOU VODĚ IDEÁLNÍ PH
  • ELIMINUJÍ TVORBU ŘAS A ZAKALENÍ
  • ZNIČÍ VŠECHNY NEČISTOTY DÍKY AKTIVNÍMU CHLÓRU

plováky
Údržba vašeho bazénu bude díky nim na profesionální úrovni, protože se jedná o multifunkční přípravek, který má na starosti řadu činností, které přispějí k průzračné a viditelně čisté vodě.
Ušetřete si čas, práci a peníze díky šikovnému řešení tablet 5v1, které myslí na všechno podstatné a neodkladné za vás. Abyste si mohli koupání v létě vychutnávat v luxusu, je potřeba udělat všechno proto, aby vaše voda byla nejen šetrná vůči podráždění vaší pokožky, ale i krásně čistá bez náznaků zazelenání a nečistot.
To všechno vám poskytne právě tento produkt, který je velmi kvalitní, může se chlubit výběrovým složením a důkazem jeho účinnosti je i řada spokojených zákazníků, kteří ho umí i patřičně ocenit.