Znáte rčení každý svého štěstí strůjce ?

Vzpomínáte si ještě na dobu před covidem ? pamatujete si, jak se nám tu v rámci možností krásně žilo ? no nebyla to nádhera ? Já si myslím, že určitě ano. Jak bohužel všichni víme, když se v naší zemi objevil covid – 19 všichni měli pocit že je to náš konec, a že naprosto nemožné to přežít. Bohužel nepřišla pouze corona, tato pandemie totiž přitáhla i veškeré zákazy, roušky a testování. Většina z našich občanů může mít jakýsi záblesk naděje, ale bohužel jakoukoliv novou informací tato naděje zase zmizí a naši občané už propadají naprosté beznaději. Teoreticky všichni občané jsou už smířeni s tím že už ani nedoufají v jiný život, a je jím tak nějak jasné že se covidu nikdy nezbavíme. Všichni určitě znáte rčení každý svého štěstí strůjce nebankovni-hypoteky-uvery.cz.

Před covidem

Toho rčení dokázalo popsat většinu občanů naší republiky a to jenom z toho důvodu že je čeští občané rozdělily do několika skupin. 1) Skupina lidí co se věnovaly jakémukoliv spoření – tyto osoby budou mít jednu výhodu a tou je že díky spořícím účtům nikdy nebo alespoň ne hnedka budou mít problémy s nedostatkem peněz. 2) Skupina tzv. Dlužníků – Osoby které se již v dřívější době setkaly s dluhy a exekucemi, budou mít velký problém sehnat úspory díky kterým by mohli přežít. 3) „Ti ostatní“ – Do této skupiny můžeme zařadit hlavně ty osoby které nemají druhy a zároveň nemají spořící účet, jedná se o lidi kteří si svoje úspory odkládají stranou maximálně doma do kasičky, a této skupině lidí bohužel nedostatek peněz nebude připadat jako něco nového.

Po covidu

Takže pokud chcete mít alespoň nějakou tu šanci na přežití, je dobré si nejprve promyslet za co dané peníze utratíte.

A bohužel osoby které se momentálně nemohou jakkoliv zaopatřit nebo si nemohou zařídit alespoň nějaký příjem, budou muset zkusit podat žádost o finanční pomoc od státu.