A proč holčičky potřebují stan?

No, protože mají přece svůj kočárek a také hromadu panenek. A před nepohodou počasí je třeba se také ukrýt, to dá rozum. A panenky i medvídci se do dětského stanu pro holčičky v pohodě vejdou. Takový stan Zámek, v nádherné růžové barvě, bude na zahradě v případě pěkného počasí skutečnou okrasou. To ocení i kamarádky vaší holčičky a určitě požádají své rodiče také o koupi této velmi účelné hračky.

bezpečný úkryt

Potom nic nebrání tomu, aby na vaší zahradě vzniklo celé stanové městečko plné nejen holčiček, ale i jejich panenek a kočárků. A bude klidné hraní, a vy si můžete v klidu poklábosit s rodiči holčiček, grilovat, prostě relaxovat. Samozřejmě, že holčičky nebudou chtít stejný stan Zámek, ale mohou si vybrat například stan Kočár pro princezny, či stan Poník. No jo, ale co kluci, každý nemá jen holčičky. Výrobce pamatoval také na ně, pro chlapce mohou být stan Hasičské auto, stan Hrad nebo stan s tunelem Kosmonaut.

stan na hraní

Ten tunel má funkci ochrany před zlými mimozemšťany. Jen nekupovat klukům indiánské teepee, to by si holčičky a jejich panenky moc klidu neužily, stejně jako vy. Taková hra na indány, kteří se rozhodli za úděsného válečného pokřiku vyplenit stanové městečko holčiček, pobořit jejich stanové úkryty, uloupit dobroty pro jejich panenky, asi zbytek lidí na zahradě moc nepotěší. Tyto bledé tváře, tedy rodiče a holčičky, nebudou se smíchem čelit záplavě plastových tomahavků a přísavkových šípů. Takže klukům jedině Hasičské auto, stan Hrad nebo stan s tunelem Kosmonaut, popřípadě stan Prodejna, kde mohou právě prodávat nějaké ty dobroty. Uvedené dětské stany se můžou využít pro hraní při krásném slunečném počasí na zahradě, ale při nepřízni počasí také domů, do dětského pokojíčku. Tyto hračky vždy splní svůj účel, dětem poskytnou soukromí, bezpečný úkryt pro jejich hračky a hlavně mnoho variant různých her. Pro zábavu vašich děti mohou sloužit celé dlouhé roky. Uložené někde v komoře nebo ve skříni, kde klidně mohou klidně čekat na svoji příležitost a nabídnout se dětem jako oblíbená hračka při nepříznivém počasí.