Www

Chytré stěhování

Kdo se někdy stěhoval a rozhodl se vypořádat se s tím sám, umí ocenit službu, kterou poskytuje levné stěhování Praha. Vaší jedinou starostí bude naplánovat datum a dát profesionálním pracovníkům prostor pro jejich práci.

bublinky

Jak začít

Jestliže nemáte s podobnými službami ještě žádnou zkušenost, nemusíte si dělat starosti, že vás čeká nějaké komplikované jednání. Na stránkách stěhovací firmy si vyplníte krátký formulář a odešlete. Následně budete v krátké době kontaktovaní technikem společnosti a smluvíte si návštěvu u vás.

Tam si domluvíte vše potřebné:

• termín stěhování (lze dohodnout i víkend nebo svátek)

• předběžnou cenovou kalkulaci

• potřebný počet pracovníků

• vhodný obalový materiál k zapůjčení pro jednotlivé druhy stěhovaných předmětů (krabice, šatní boxy, smršťovací fólie, bublinkové fólie, balící papír, lepící pásky atd.)

• vhodnou trasu

krabice

Mnoho výhod

Stěhovací firma nabízí několik nadstandardních služeb. Jednou z výhod je, že neplatíte žádné příplatky za stěhování o víkendech a o svátcích. Určitě také mnoho lidí využije službu dočasného uskladnění věcí v prostorách stěhovací společnosti, která zaručí péči o vaše věci s ochranou proti vlhkosti, udržováním stálé teploty atd. Náklady na stěhování se sníží, pokud zapůjčené krabice a šatní boxy po stěhování vrátíte proti vložené záloze. Obdržíte také pojištění věcí během manipulace a přepravy. Pojištění je zdarma.

Stěhování nemusí být tak složitá záležitost, jak si ji pamatujete z dob, kdy jste se stěhovali svépomocí, vše balili do starých novin, dávali do krabic a přenášeli sem a tam. Dnes to za vás vše udělají vyškolení pracovníci a vy se budete jen těšit z nového bydlení.

Zkuste levné stěhování Praha, které nabízí zaručeně nejlepší ceny a kvalitně provedenou profesionální práci. Nabízí individuální přístup k jednotlivým zákazníkům a nadstandardní služby na míru. Všechny ceny za jednotlivé služby najdete přehledně na webových stránkách společnosti.