Jak být ready na fesťák?

Hudební festivaly každoročně lákají velké množství lidí všech věkových kategorií. Co si obléknout abyste zazářila?
Hlavním cílem výběru vašeho outfitu by mělo být nejen skvěle vypadat, ale myslet i na pohodlí. Ovšem tyto dva požadavky může být někdy těžké zkombinovat. Pro venkovní koncerty, které v létě převažují, je nezbytná pohodlná obuv, ve které to můžete parádně rozjet u stage. Úplně vedle jsou boty na vysokém podpatku, které sice vypadají krásně, ale pro letní festivaly jsou totálně nepraktické. Nejlepší volbou jsou tenisky nebo otevřené sandálky či žabky, ovšem v případě otevřených bot zase musíte zvážit riziko podupání nohou v davu.
ruce diváků
Při jednodenních i vícedenních festivalech je dobré myslet na změny počasí a ochlazení ve večerních hodinách. Proto je vhodné oblečení navrstvit, například vzít si tílko a košili nebo svetřík a ovázat je kolem pasu, případně vzít si lehkou bundičku přes šaty. Festivaly často trvají do pozdních večerních až ranních hodin a večer vám další vrstva jistě přijde vhod.
Doporučujeme kombinaci oblíbených šortek a trička nebo tílka s motivem oblíbené kapely. Další skvělou volbou jsou vzdušné šaty s denimovou či koženou bundičkou přes. Outfit můžete doplnit o sluneční brýle či stylovou pokrývku hlavy, která nejen skvěle vypadá, ale zároveň vás ochrání proti horkému letnímu slunci. Záleží na vás, v čem se budete cítit dobře a pohodlně.
tleskání se zpěvákem
Neméně důležitá je volba vhodné tašky. Nejlepší volbou jsou malé kabelky, které přehodíte přes rameno nebo malý batoh, rozhodně se vyvarujte velkým taškám a s sebou vezměte jen to nejnutnější.
Pokud se nemůžete rozhodnout, co si s sebou vzít a jak oblečení nakombinovat, není nic jednoduššího než se inspirovat fotografiemi na internetu, například web Pinterest nabízí velké množství fotografií na nejrůznější témata. A pak už nezbývá, než se pouze dobře bavit!