Sladké sny broučku

Dokonalý spánek, který bude Vaše ratolest prožívat v povlečení mašinka Tomáš https://www.masinka-tomas.cz/c/povleceni-masinka-tomas je tím nejúžasnějším spánkem i pro Vás. Vklouznout do peřin se svojí oblíbenou postavičkou z říši pohádek si přeje každé dítě na celém světě. Po náročném zvídavém dni plných nových překvapení, nových zážitků a dobrodružství si přejeme pro našeho milovaného potomka to nejlepší a nejúžasnější. Zakončit takový den v nadýchaných peřinách se svým kamarádem z pohádek je pro dětské oči perfektní. Přitulit se k oblíbenému plyšáčkovi a nechat si zdát o čemkoliv usměvavém, aby ráno bylo ještě hezčí, než minulý den chceme pro ně především.

spici dítě

Naopak pokud měl náš syn nebo dcera velice špatný den, třeba že si natlouklo koleno anebo se nepovedl slíbený výlet, určitě ocení možnost lepšího dalšího dne. Jenže jak mu zajistit, aby alespoň při poslání do postele s pohádkou čtenou přímo od srdce bylo lépe? – Jednoduché řešení. Musí se usmát jen při dotyku ložního prádla, kdy uvidí šťastný výraz svého hrdiny. Rodiče občas podceňují maličkosti, po kterých se naše dítě cítí lépe. Maličkosti jako právě čtení pohádky před spaním anebo pořízení povlečení své oblíbené pohádkové postavičky. Můžeme dělat vše správně, ale maličkosti z nás dělají super mámy a super táty, na to nezapomínejme.

dětský sen

Ve snech si děti mohou malovat po obloze duchovými pastelkami a povídat si s veverkou cloumající se stromem, aby dostala oříšek. Mohou snít o tom, jak zachraňují Červenou Karkulku před vlkem, který jí chce oklamat a sníst. Mohou si vysnít klidně jen i to, že mají krásnou houpačku na obrovské mochomůrce a usmívají se od ucha k uchu. Dětská představivost nemá hranic, pokud jí dokážeme podporovat. Povlečení se správnou tématikou jim dokážou navodit takové sny jaké si přejí. Můžou v nich být bok po boku se svým vzorem a nastolovat ve svém světě snů pořádek a bezpečí pro ostatní. Dovolme jim to a pomozme jim k tomu, jak nejlépe budeme moci.