Zeolit do pískové filtrace

Zeolit je čistě přírodní a jemně drcený. Jedná se o složku, která se používá do bazénové filtrace. Přidává se přímo do bazénové filtrační jednotky. Klasicky jistě znáte písek, který se tímto způsobem do filtrace přidává, ale tento produkt je jakousi obdobou neboli alternativní náhradou, která má také své výhody. Jedná se o přírodní produkt.
interiérový bazén.jpg

Velkou výhodou zůstává fakt, že se jedná o čistě přírodní produkt. Oproti běžnému křemennému písku má mnoho výhod. Nejlepší vlastností, kterou bezesporu vyniká, je jeho vysoká absorpční schopnost. Z bazénové vody dokáže odstranit i látky, které běžný písek nedokáže zachytit.

K dostání je přírodní zeolit do filtrace ve dvou základních kategoriích:

1. Velikost zrna 0,5 – 1 mm

2. Velikost zrna 0,6 – 1,2 mm

Vybrat si můžete také velikost balení. K dostání je v pětikilové verzi, nebo jako 1 000 kilogramů, dvacet kilo a tak podobně.
čištění bazénu.jpg

Filtrace bazénové vody

U bazénu je filtrace základním a velice důležitým prvkem, který nesmíme nikdy opomenout. Díky filtraci se zbavuje nežádoucích nečistot. Voda se čistí, je průzračnější a veškerá špína a nečistoty jsou odstraněny. Užívejte si krásou a hygienicky čistou vodu každý den. Pokud budete dbát na všechna opatření, pak budete mít vždy jistotu, že se koupete zdravě a že i vaše děti mohou dennodenně dovádět v bazénu s vámi a nic se jim nestane.

Bohužel dnešní svět je takový, že choroboplodné zárodky, špína a nečistoty na nás číhají všude. Stejně tak jako různé nemoci nebo jiné zdravotní komplikace, které se nám mohou přihodit. Je tomu tak i v případě vody, která by nebyla patřičně upravená, abychom se v ní mohli koupat. Jistě, že se tímto způsobem nenakazíte ničím vážným, ale člověk si zbytečně může způsobit nepříjemnosti třeba na kůži nebo jinou formou. Což může být velice nepříjemné a posléze to může vést k něčemu závažnějšímu. Proto je dobré vybrat si přírodní produkty, které budou bez obav a naprosto spolehlivě čistit a filtrovat veškeré nežádoucí projevy vody.