Nešetřete na pořízení nouzového osvětlení

Tma je tma, světlo je světlo. Existuje něco mezi tím? Samozřejmě. Když se stmívá, ještě trochu vidíme. Ale pak hned nadejde tma, kterou lidské oko neprohlédne.Jenže na spoustě míst je zapotřebí takové viditelné šero zachovat. Nejen doma, ale hlavně v továrnách, ve skladech a na podobných místech.
nouzové osvětlení
Budete vidět i ve tmě
Nouzové světlo využijete kdekoliv a kdykoliv.
· Dojde k výpadku elektrické energie a všechna světla zhasnou.
· Nebo existují továrny, které neprovozují noční provoz.
· V továrnách existují zákoutí bez oken, a přesto je zapotřebí, aby i tam nebyla tma.
A pravdou zůstává, že bez dostatečného osvětlení se špatně pracuje. A mnohdy mohou nastat i pracovní úrazy, které vzniknou ve zmatku pod osvětlením, které nečekaně zhasne. Potom nastupují kvalitní svítidla nouzová , která zajišťují plynulý přechod z temnoty do viditelna.
průmyslová hala
Pořiďte kvalitu
Noční hlídači mají za úkol procházet ztemnělým prostorem výrobních hal mezi stojícími stroji. Kdyby nic neviděli, taková kontrola by byla k ničemu. Mihotající světýlko baterky by jim moc v práci nepomohlo.
Zaměstnanci denně procházející chodbou bez oken si budou pochvalovat kvalitní nouzové osvětlení, které jim na cestu dobře posvítí. A navíc taková svítidla dobře vypadají.
Proto do prostor své továrny vyberte taková svítidla, která splní svůj účel a ušetří finanční prostředky. I světlem se dá šetřit. Nemusíte svítit Pánu Bohu do oken, jak se říká. Využijte vlastností nouzového osvětlení a budete spokojeni všichni. Vy, jako majitelé továrny, zaměstnanci u strojů a samozřejmě i noční hlídači, kteří budou mít přehled v noci, kdy jsou v továrně sami.
glazované světlo
Světlo je zapotřebí
I když se svítidlům říká nouzové, neznamená to, že vydávají minimum světla. A jen v nouzi. Vydávají dostatek světla na to, abyste ve svých prostorách viděli vše potřebné. Abyste zajistili dar vidění i za netradičních podmínek. Jen musíte zvolit takový typ a kvalitu nouzových svítidel, aby plnily svůj účel!